VestuvėsVestuvės yra viena svarbiausių ir gražiausių švenčių kiekvienos šeimos gyvenime. Šis įvykis įsimena visam laikui. Ir ne veltui, juk tai pirmiausia yra jaunavedžių šventė, kurios kiekviena akimirka privalo jiems suteikti tik teigiamas emocijas! Pasiruošimas svarbiajai dienai yra visada malonus, bet kartu ir jaudinantis bei reikalaujantis daug pastangų.

Kur švęsti vestuves? Tai bene pirmas klausimas, kylantis paskyrus vestuvių datą. Nuo Jūsų pasirinkimo priklausys sėkmingo pobūvio eiga ir išpildyti Jūsų artimųjų bei svečių lūkesčiai. Beieškant vietos vestuvių pobūviui verta atsižvelgti į kai kuriuos svarbius veksnius.

Salės dydis. Banketinės salės dydis privalo atitikti planuojamą pobūvio dalyvių skaičių ir planuojamos programos reikalavimus.

Geografinė padėtis. Šiltuoju metų sezonu populiariausios yra užmiesčio sodybos ir restoranai įsikūrę gamtos apsuptyje. Erdvi teritorija lauke, šviežias oras, sodrių gėlių bei želdinių gausybė ne tik atpalaiduos Jūsų svečius, bet ir paryškins visą šventę.

Pobūvių salės teritorija. Išvaizdus pastato fasadas, kruopščiai sutvarkyta aplinka, erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, patogus susisiekimas, geras privažiavimas prie restorano (sodybos) kalba apie save. Taip pat verta atkreipti dėmesį, kokios yra galimybės organizuoti vaikų pramogas, ugnies šou bei pasinaudoti pirotechnikos gaminiais.

Pobūvių salės interjeras ir išplanavimas. Visos smulkmenos, kurios kartais iš pažiūros gali atrodyti nereikšmingos, sukuria visos šventės jaukumą ir suteikia komfortą Jums ir Jūsų svečiams.

Maloniai Jus kviečiame apsilankyti restorane „Marcipanas“  ir įvertinti, ar mūsų siūlomos paslaugos ir aplinka atitinka poreikius Jūsų šventei. Susitikimo metu pamatysite salę, galima bus peržiūrėti preliminarų meniu pasiūlymą bei nuotraukas, aptarsime visas sąlygas bei Jus dominančius klausimus.

Mums bus didelė garbė, jeigu patikėsite savo šventę į mūsų rankas!

Daugiau informacijos telefonais: 8 686 36 315 2 15 25 24 arba el. paštu: info@marcipanas.lt.