Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/c2brolab/public_html/marcipanas/wp-content/themes/linguini/languages/lt_LT.mo) is not within the allowed path(s): (/home/marcipanas/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/marcipanas/domains/marcipanas.lt/public_html/wp-includes/l10n.php on line 741
Vestuvės › Restoranas "Marcipanas" ‹ Restoranas Vilniuje

Vestuvės

Jūsų patogumui siūlome dvi sales.

Didžioji salė skirta 40-90 asmenų šventei. Kadangi vestuvės yra privati šventė, rezervuojamas yra pilnai visas restoranas:

  1. jauki banketinė salė, kur dažniausiai vyksta programa ir vaišės,
  2. restorano salė, puikiai pasitarnaujanti kaip atskira zona desertiniam stalui, su staliukais kavai/arbatai,
  3. erdvi lauko terasa su vaizdu į išpuoselėtą sodą (apie 60 sėdimų vietų).

 

Užsakant didžiąją salę sezono metu, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais yra taikomas salės nuomos mokestis 150,00 EUR.

Mažoji salė, įrengta atskirame pastate, tinka komfortiškai 15-25 asmenų šventei. Svečiams siūloma atskira lauko terasa bei teritorija su supynėmis ir įrengta žaidimo aikstele vaikams.

Užsakymai priimami nuo 15 asmenų. Užsakant mažąją salę sezono metu, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais yra taikomas salės nuomos mokestis 100,00 EUR.

 

Valgiaraščio kaina skaičiuojama atsižvelgiant į renginio trukmę. Jeigu šventė planuojama 8-9 valandų laikotarpiui, apytikslė kaina vienam asmeniui yra 57-60 EUR. Šią kainą sudaro:

  1. šalti užkandžiai (8-9 valandų šventės trūkmei),
  2. pagrindinis karštas patiekalas,
  3. gaivieji gėrimai (neribotu kiekiu),
  4. kava/ arbata (neribotu kiekiu),
  5. stalo serviravimas.

 

Dėl desertinių gaminių ir alkoholinių gėrimų šventėje turime lanksčias sąlygas, apie tai išsamiau papasakojame susitikimo metu.

Jums pageidaujant galime pasirūpinti šventės dekoru.

 

Mums bus didelė garbė, jeigu patikėsite savo šventę į mūsų rankas!

Daugiau informacijos telefonais: 8 64579615;  arba el. paštu: uzsakymai@marcipanas.lt.