Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/c2brolab/public_html/marcipanas/wp-content/themes/linguini/languages/lt_LT.mo) is not within the allowed path(s): (/home/marcipanas/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/marcipanas/domains/marcipanas.lt/public_html/wp-includes/l10n.php on line 741
Santuokos registravimo ceremonija › Restoranas "Marcipanas" ‹ Restoranas Vilniuje

Įsivaizduokite elegantišką pavėsinę gamtos apsuptyje, papuoštą baltais pūstais ir plevėsuojančiais audeklais, raudoną kilimą nuklotą rožių žiedlapiais, kėdes su baltais užvalkalais, gyvą muziką. Artimieji, draugai, jaunasis ir ore tvyranti jaudinančio laukimo atmosfera. Švytinti iš laimės nuotaka, vedama tėvo ir iškilmingai perduodama būsimam vyrui. Santuokos įžadai, žiedai, bučinys visų svečių akivaizdoje… Ir štai, Jūs jau vyras ir žmona! Audringi plojimai, sveikinimai, laimės ašaros sklandžiai pereina į vestuvių pobūvio pradžią. Išvežamasis santuokos registravimas – tai pasaka, apie kurią svajoja kiekviena nuotaka!

Toks santuokos registravimo būdas išsiskiria nuo tradicinės ceremonijos Civilinės metrikacijos skyriuje savo individualumu ir jausmingumu. Besiruošiant ceremonijai pasitelkiamas pačių jaunavedžių kūrybiškumas, realizuojamos jų svajonės ir lūkesčiai.

Schema     Santuokos registravimo ceremonija
Daugiau nuotraukų rasite čia.

Dažniausiai išvežamasis santuokos registravimas organizuojamas šalia vietos, kur vėliau vyks vestuvių pobūvis. Tokiu būdu visi artimieji bei draugai asmeniškai tampa šios gražios ceremonijos liudininkais. Santuokos registravimas ir pobūvis vyksta vienoje vietoje, kas leidžia jaunavedžiams bei jų svečiams nešvaistyti laiko ir nevargti kelionėse bei visas savo jėgas skirti linksmam vestuvių pobūvio šventimui.

Išvežamasis santuokos registravimas – tai nauja ir vis labiau populiarėjanti vestuvių organizavimo tendencija, kuri suteikia vestuvių šventei originalumo ir išskirtinumo.

Mes padėsime Jums organizuoti tokią šventę, kuri visam gyvenimui pasiliks Jūsų ir Jūsų svečių atmintyje. Išvežamasis santuokos registravimas – tai gražus žingsnis į Jūsų naują šeiminį gyvenimą!