Restoranas “Marcipanas” per aštuonerius veiklos metus svečių simpatijas ir pasitikėjimą užsitarnavo skaniu aukštos kokybės restorano gamybos maistu bei maloniu aptarnavimu. Priklausomai nuo svečių poreikio galime pasiūlyti kelias sales švenčių organizavimui.

Pagrindiniame restorano pastate yra įrengtos banketinė bei restorano salės. Priklausomai nuo stalų išdėstymo, banketinė salė talpina apie 100 asmenų ruošiant klasikinį banketinį stalą ir apie 150 rengiant furšetą. Šiltuoju metų sezonu pobūvių svečiai mėgaujasi švelniu vėjeliu lauko terasoje, žiemą siūlome sušilti prie jaukaus židinio.

Per kelerius metus mūsų svečiai pamėgo ir atskirame pastate prie restorano įrengtą nedidelę banketinę salę, pačių svečių pramintą „Mažuoju Marcipanu“. Salė talpina iki 26 asmenų ruošiant banketinio tipo stalą ir iki 40 – furšetą. Rengiant šventę šioje salėje svečiai mėgaujasi atskira aplinka su lauko staliukais, pavėsine, sūpynėmis. Ši salė puikiai tinka nedidelėms šeimos šventėms, jaukiems draugų susitikimams, įmonių darbuotojų susirinkimams bei prezentacijoms, taip pat antrajai vestuvių dienai švęsti.

Visą vasarą ir rudenį svečių akis džiugina žydintys gėlių medžiai, jaunas „Marcipano“ sodas, vaikų šėlionėms įrengta vaikų žaidimo aikštelė.

Banketinį meniu sudaro klasikiniai europiečių virtuvės patiekalai, užsakovams pageidaujant galime pasiūlyti pavaišinti savo svečius tradiciniais lenkų virtuvės valgiais. Kai kurie firminiai užsakomieji restorano patiekalai –  tokie, kaip užkeptas kiaulienos kumpis, ant iešmo keptas ėriukas – tapo legenda, kuri savo originaliu patiekimo būdu ir išpuoselėtu skoniu nepaliks abejingu nei vieno.

Nors restoranas „Marcipanas“ yra vos keletas kilometrų nuo Vilniaus centro, savo aplinka primena jaukią ir ramią sodybą gamtos apsuptyje.

Esame visada pasiruošę ne tik sudaryti valgiaraštį Jūsų šventei, bet ir pakonsultuoti pobūvio organizavimo klausimais. Linkime čia praleisti daug malonių ir įsimintinų akimirkų!

 

Daugiau informacijos telefonais: 8 686 36 315 2 15 25 24 arba el. paštu: info@marcipanas.lt.