Artimojo išėjimas anapilin visada sukelia skausmą ir liūdėsį. Neretai mirtis užklumpa netikėtai, sudrumsdama kasdienę ramybę, sužadina pasipriešinimą ir yra sunkiai suvokiama. Vis dėlto gedėjimo laikotarpis turėtų palaipsniui nuvesti gedintijį į susitaikymą su netektimi. Yra keletas paguodos formų, viena iš jų – artimųjų susitikimas po laidotuvių paminint mirusįjį. Šis paprotys yra paplitęs daugumoje šalių jau šimtus, ar net tūkstančius metų.

Gedulingi pietūs yra rengiami ne tik dėl materialaus, bet ir dėl dvasinio bei simbolinio supratimo. Jie yra skirti pirmiausia asmenims, dalyvaujantiems laidotuvėse, ypač atvykstantiems iš tolesnių kraštų. Pietūs yra siejami su svetingumu, padėka už palaikymą, užuojautą ir pagarbą mirusiajam. Gedulingų pietų organizavimui gedintys pasitelkia maitinimimo įstaigų pagalbą.

Mūsų restoranas siūlo Jums ir Jūsų artimiesiems skanų maistą bei jaukią salę pietums. Mes Jus pakonsultuosime įvairiais klausimais, susijusiais su pietų organizavimu ir valgiaraščiu.

Klasikinį gedulingų pietų meniu sudaro šalti užkandžiai, karštas patiekalas, gaivieji gėrimai bei desertas su kava/ arbata. Kaina asmeniui – nuo 14,00 EUR/ 1 asm. Taip pat galime pasiūlyti tradicinių pietų variantą, kur šaltus užkandžius pakeičia karšta sriuba. Kaina – 10,00 EUR/ 1 asm.

Sunkią netekties valandą esame pasiruošę Jums padėti.

Daugiau informacijos telefonais: 8 686 36 315 2 15 25 24 arba el. paštu: info@marcipanas.lt.